Návrat žáků do školy od 12. dubna

Vážení rodiče,

od 12. dubna 2021 budou otevřeny školy a školská zařízení i ve Zlínském kraji. Všichni žáci se budou povinně 2x týdně testovat antigenními testy Singclean. Testování bude probíhat samoodběrem po příchodu do školy v 8:20 hodin (po příjezdu autobusu) v kmenových třídách, vždy v pondělí a ve čvtrtek. Žáci musí mít chirurgickou roušku (popř. nanoroušku, respirátor dle platných norem) ve všech vnitřních i venkovních prostorách školy. 

Další informace obdržíte prostřednictvím e-mailu.

 

Školní družina bude v provozu pro žáky 1. - 3. ročníku.

 

Školní jídelna:

Všichni žáci z Biskupic mají přihlášený oběd v pondělí 12. dubna 2021. Odhlásit si ho můžete telefonicky (577 136 038) v pondělí v době od 6:30 do 7:30 hodin.

 

Více informací o testování naleznete zde:

files/letk1.pdf

files/letk2.pdf

files/letk3.pdf

 

Instruktážní video zde:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4

 

 

Těšíme se na Vás!

 

Michaela Žáková, ředitelka školy